Işıksız TabelaTabela

Işıksız Alüminyum Tabela

     Işıksız Alüminyum Tabela, Alüminyum tabela modelleri arasında büyük bir yere sahiptir. Alüminyum tabela modelleri kendi içinde ışıklı ve ışıksız tabela olarak ikiye ayrılır. Işıksız alüminyum tabela, iç mekan veya dış mekanlarda kullanılabilir. Işık ihtiyacı olmayan yerlerde maliyeti düşürmek açısından daha çok ışıksız alüminyum tabela tercih edilmektedir.

Işıksız Alüminyum Tabela, Yönlendirme tabelalarında, uyarı tabelalarında, iş yeri tanıtımında, inşaatlarda ve daha çok bir çok sektörde kullanılır. Işıksız Alüminyum tabela bir çok şekilde imalatı yapılır. Bunlara örnek vermek gerekirse; Dekupe Alüminyum Tabela, Kompozit Tabela, Alüminyum Tabela üzeri Pleksiglas Kutu Harf, Alüminyum Tabela üzeri Krom Kutu Harf, Alüminyum Tabela üzeri Folyo Kesim Yazı ve örnekleri artırabileceğimiz bir çok alüminyum tabela çeşitleri mevcuttur.

Işıksız alüminyum tabela, ışık ihtiyacı olmayan daha çok gün ışığında kullanılabilecek mekanlarda tercih edilmektedir. Ofis içinde veya firma içi yönlendirmelerde ışık ihtiyacı olmaması biryana sağlam olması da ayrıca bir tercih sebebi olmaktadır. Sizlerde Iksız Alüminyum Tabela çeşitleri ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz.

TabelaModelleri.com ‘u ziyaret etmeden Işıklı Alüminyum Tabela Yaptırmayınız.

Işıksız Alüminyum Tabela Resimleri;

Tags

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close